15EN1 Elektroenergetika 1 - Kvasnička

Přidat komentář k učiteli

cvika/laborky/zkouška: Fakt férový človek, nerobí drahoty ani pri laborkách ani pri skúške, pomôže poradí, s úsmevom vysvetlí. Ako sa vraví ak nepomôže neublíži. Vrele doporučujem
17.01.2013

2004/05 ZS přednášky/zkouška: já jsme si s pname Kvasničkou tozhodně do oka nepadl a doufám že ho už nikdy nepotkám, je neuvěřitelnej rejpal, rozhodně si ho nedávejte na laborky - oprava laborky se protáhne na nekonečné deptání a vyptávání.. oblíbená věta na lab: "To uz mate vedet, ja sem to vysvetlovat na prednaskach, stejne tam nikdo nechodite, ste liny vstavat na pul osmou, uz 40let je to stejny, mne to je jedno"
zkouska-na prikladech nezalezi, zajimaji ho jenom principy, jak to funguje, jak to vznika (podrobne), pokud vas na necem nachyta cemu nerozumite, preskoci na dalsi otazku a predchozi nepocita (i kdyz tam toho mate jeste hodne, ale to uz ho fakt nezajima...)
vubec neni pravda, ze napodruhe uz to da vsem, spis toho chce jeste vic a porad vam pripomina.. uz ste tady podruhy, to uz ste mel vedet hned...
10.02.2005

2004/05 ZS cvika/přednášky/zkouška: Člověk má někdy dojem, že Kvasnička a student na sebe mluví jinými řečmi. Na cvikách nebo přednáškách mi někdy zůstával rozum stát, ale zase myslím že to potřebné jsem si z toho odnesl. Ta jeho písemka u zkoušky mi přijde celkem bezvýznamná, myslím že na ni do konce ústního rozhovoru úplně zapomene. Nemusíte se učit složitý vzorečky nebo dokonce řešit nějaký difrovky. Řeknete první větu co jste si připravili a Kvasnička se do toho vloží a pak povídá spíš sám, pokud to umíte tak je to rychlý, pokud ne tak se pořád snaží něco z vás dostat, a výjimečně někoho teda přátelsky vyhodí. I já jsem dostal jeho oblíbenou doplňující otázku, jaká je pevnost vzduchu. Samozřejmě chce slyšet, že to záleží na tom a tom...
30.01.2005

2004/05 ZS přednášky: Na přednášky se asi vyplatí chodit, ale když si to na konci semestru seženete od kámoše, taky to jde. Navíc ke zkoušce je třeba doplnit si pár věcí z knihy. Vypracované otázky se tady už taky někde válí. Přednášky se mi zdály nejlepší z celého semetru, aspoň to mělo hlavu a patu.
18.01.2005

2004/05 ZS přednášky/zkouška: U zkoušky je v pohodě. Na písemku fakt moc nehledí. Ústní je spíš formou rozhovoru, tu a tam se na něco zeptá a udělá si obrázek, jestli reagujete nebo ne. Hlavně tomu rozumět. Na učení vzorečků zapomeňte, ty opravdu nechce. Určitě nedělá problémy, stačí mu sem tam něco říct (musí to mít ovšem hlavu a patu) a určitě vás nevyhodí.
15.01.2005

VIVAT KVASNIČKA !!!!!
13.09.2004

cvika/laborky/přednášky: V první řadě doporučuji návštěvu přednášek - je to mnohem lepší než četba červené knihy (Veverka:Technika vn). Cvičení (resp. laborky) jsou také jednoznačným přínosem ... U zkoušky hraje fér.
08.03.2004

2003/04 ZS laborky/přednášky: Prijemny clovek, nekdy ovsem trochu nevyzpytatelny, ale da se s nim dobre vyjit.
Prednasky docela zajimave, i kdyz jsou od brzkeho rana. Jede docela rychle. Při zkoušce a cvičeních klade nevyzpytatelné otázky, ale jinak je to "férovej týpek".
20.01.2004