A0B01LAG Lineární Algebra - Pták Pavel

Přidat komentář k učiteli

přednášky/zkouška: Ptákovy přednášky mají celou řadu chyb. Tím nemyslím jen chyby, kterých se věčně dopouští na tabuli, ale celkově pokulhává motivace a nahlédnutí studenta za matematickou oponu, jak by řekl. Vypíše vám všechny definice a důkazy, ale mnohdy vám moc nevysvětlí, co se tam vlastně děje. Přesto pokud plánujete uspět u zkoušky vám doporučuju na přednášky chodit, protože vás to donutí o tom minimálně přemýšlet a něco si odtud odnesete a je to lepší, než to všechno číst ze skripta. Některé věci mají víc různých způsobů zápisu, postupu řešení apod. a nikde jinde se nedozvíte, jak to chtějí vidět v testu.
30.01.2013

přednášky/zkouška: Přednášky pro mne byly opravdu zkraje velkým šokem, starší pán, kterého jsem ani neslyšel, ani nemohl po něm přečíst, co psal na tabuli. Postupně jsem si na jeho způsob přednášení zvykl, a dokonce i oblíbil. Je to milý a hodný pán, o čemž mě přesvědčil u zkoušky. Z každý mý špatný odpovědi byl děsně smutný a zkoušel ze mě vydolovat co se dalo. I přesto, že jsem nějaké důkazy neuměl, uznal, že něco také vím a nakonec mi dal A.
12.01.2012

přednášky/zkouška: Přednášky skutečně, hlavně ze začátku jsou trochu šok. Když se na to ale podíváte a přijdete na přednášku s povedomim o veci, je to lepsi. Jinak u ustni je v poho, je to rozumnej clovek. Pokud nejste uplne duty, tak vam to da. Pta se na ruzny veci od definice baze az po dukaz ze podobny matice maji stejny char. polynom, takze budte ready.
10.02.2011

2009/10 ZS přednášky/zkouška: Z přednášek nejspíš nepochopíte vůbec nic, myslím, že nemá cenu tam chodit. Mám kámoše co tam chodili a u zkoušky dostali za E, ostatně jako většina. Radši se učte z MIT 18.06 videí, pochopíte víc.
10.02.2011

2009/10 ZS přednášky/zkouška: na prednasky nema zmysel chodit po 10 minutach sa stratite(aspon ja som sa) na skuske je ferovy a je smutny z kadej vasej chyby...na prvom termine vyhadzuje cvelkom casto na druhom sme prebrali frajerku varenie halusiek povedal som najlahsiu poucku a odchadzal som prestastny s E-ckom ...inak odporucam sa vysrat na olsakove skripta a kupit si tie Ptakove anglicke vsetky priklady na skusku boli odtial a ak mate zakladne znalosti anglictiny pochopite aj teoriu
22.09.2010