A2B99SAS Signály a soustavy - Vejražka

Přidat komentář k učiteli

přednášky: Nejlepší profesor, jakého jsem na FELu zažil. Čpí z něj autorita, přesto je velmi vstřícný ke studentům a u zkoušky naprosto férový, nesnažil se potopit. Přednášky zajímavé, body za dobrovolné úkoly se hodí ke zkoušce. Navíc je to elegán, radost pohledět.
04.06.2013

2009/10 LS přednášky/zkouška: U zkoušky už si předem vybere komu dá a komu ne,když působíte moc "naučeně" tak vás potopí. Ptá se furt na to stejné,i když odpovíte tak stále nemáte vyhráno, protože vás popotahuje dál..z čehož už vyplívá že vám to nedá....pak vás okomentuje způsobem že nevíte co si máte myslet.
Pokud chcete sledovat utrápený obličej, neprofesionální chování netaktního člověka, který vám během zkoušky usíná,tak prosím.
Ještě jedna věc,po každé ustní si dělá poznámky co nevíte a příště se ptá na to co nevíte.
Ačkoliv na svém webu má že student je nejpodstatnější a je potřeba se mu věnovat (tuším že se jedná o výňatek z citátu J.A.Komenského) tak je to to poslední o co mu jde.I když se jedná o člověka,který je velkou kapacitou, tak své vědomosti nedokáže předat a nechápu co na felu dělá. Není to názor pouze jednoho jedince,ale vetší skupiny lidí,kteří s ním měli tu "čest",dáli se to tak řict.
Hodně štěstí všem.
26.06.2010

přednášky: Jistě Kapacita ve svém oboru, ale nevim. Měl jsem ho na první část SAS. Především je jeho výklad šíleně monotónní. I při nejlepší snaze člověk má co dělat, aby po chvíli nečuměl do zdi. Což u odvozování vztahů není rozhodně těžké. Je také možné, že je to spíš SASky než Vejražkou. Měl jsem s ním možnost pak mluvit a dalo se, což není u některých přednášejících samozřejmostí. Asi za můj postoj mohou především SAS což je matematický papředmět.
14.06.2010